У 1939 р. від замку ще зберегались дві вежі і мур між ними, а також в‘їздна брама з напівзруйнованою надбрамною вежею. В 1946 р. для будівництва дороги розібрали як в‘їздну браму, так і залишки мурів.
Третя спроба реставрації була зроблена відносно недавно, в 1990 р. Тоді місцевий колгосп доклав багато зусиль і коштів, щоб врятувати історичну пам‘ятку (більше було б в Україні таких господарів - і жили б краще, і замки збереглися. I прибуток в Кривче від туристів чималий – і це видно: гарна велика нова школа, чисто, вулиці освітлені). Отож, в 1990, перед початком реставраційних робіт група київських археологів провела архітектурно-археологічні обстеження. Розчистили майже повністю засипаний землею і сміттям перший ярус обох веж, знайшли залишки оборонного муру. Під час розкопок археологи знайшли кілька польських та литовських монет 17 ст., козацькі люльки, леміш від плуга та чавунну гарматну бомбу. Майстерністю виготовлення виділяються скляні посудини часів середньовіччя. Всі ці знахідки потрапили до музею Києво-Печерського заповідника. В результаті проведених робіт відновлено мур між двома вежами, а на північно-західній вежі поставлено дах. На цьому реставрація замку припинилась.
Зараз в Кривче про замок нагадують дві вежі. Та з них, що розташована біля будинку культури (без даху) - шестигранна, чотириярусна. Перший ярус розташований нижче від сучасного рівня землі. У ньому є п'ять отворів розміром 20 на 20 см для ручної зброї . Біля східної стіни видно засипаний землею вхід до підземелля. Збереглися сходини, що вели через отвір у кам‘яному склепінні на другий ярус. Між другим і третім ярусами є кам‘яне перекриття. Ширина сторони вежі - 6 м., товщина муру - 2,3 м. Другий і третій яруси мають прямокутні стрільниці в кожній грані, а верхній ярус оснащений двома ключеподібними стрільницями на кожній стороні. В окремих місцях на зовнішніх стінах вежі збереглася штукатурка.
У кращому стані північно - західна вежа. Всередині поштукатурена (ще з 1920-х рр.), накрита. Висота її 16,7 м. Ширина однієї сторони – 6,8 м. Добре збережені кам‘яні перекриття між ярусами (на них колись розміщувались гармати). Збереглися також стрільниці з розшириними у дві сторони щоками і з прямокутними внутрішніми світловими розрізами розміром 50 на 30 см.
Оборонний мур між вежами товщиною 1,3 м. Вимурований реставраторами на висоту 4 м. (первісна його висота становила 7 м.). Від колишньої в‘їздної брами, що була посередині східної частини, із землі виступають лише окремі камені. Можна припустити, що раніше розміри замку в Кривче були 78 на 53 м., а вся площа становила приблизно 0,4 га.
Недалеко від замку зберігся скромний костел Непорочного зачаття діви Марії, зараз діючий, а в радянський час працюючий складом. Храм фундував у 1650 році Станіслав Контський - але коштів на святиню багато не витратив: костел влаштували у реконструйованій замковій порохівні. Про храм можна, звичайно, сказати, що він зведений у стилі ренесансу, але ж ви розумієте: які там ренесанси у вічно замученій татарами подільській глибинці? Все дуже, ДУЖЕ скромно.