English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Монастириський район

 Придністровський район Тернопілля.

М'які пагорби Передкарпаття, м'які зміїні звиви Дністра, м'який клімат. До Станіславова вже рукою подати. Але не варто спішити в сусідню область, не оглянувши цікавинок Монастириського району.

Суха статистика - для початку. Площа - 0,6 тис. кв.км. Населення - 36,6 тис. чол. Районний центр - Монастириська. Розташований у південно-західній частині області в межах Опілля. Природні багатства: вапняки, гіпс, пісок; сільськогосподарські угіддя (35,8 тис.га), ліси. Рекреаційні ресурси.

Не зацікавило? А що скажете на неймовірний палац Бадені у Коропці (а палац там не один, окрім графського, є ще й "культурний" - теж вартий уваги як неймовірний приклад соц-реалістичного еротизму)? А як вам Коропецький парк - пам'ятка садово-паркового мистецтва? Хочете сакральної архітектури - будь ласка! Костели в райцентрі, Коропцю, Усті Зеленому та Криниці чекають на відвідувачів. Замків, щоправда, в районі немає. Але - ще раз! - не варто проїжджати його поспіхом як малоцікавий. :)

Карту вкрала тут: http://www.te-ga.com/projects/krai/berezhany.php


Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник