English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Terra Heroica-2007, ранок 7 жовтня
Ранок в таборі на Південному бастіоні. Олекса Руденко, отаман, розмовляє з яничарами, які вирішують переодягатися на козаків. Так як більшість учасників майструє костюми сама, не дивно побачити ось такого юного шевця. Блека і Святослав Кузьмич, ватажок 49 орди Джема-ат.
Тим часом в сусідньому таборі, на Валах, де в основному жили учасники з Польщі та Чехії... Хтось ще снідає, хтось мерзне. Козацький шпигун?
І знову табір в Південному бастіоні. Там повним ходом працюють фотографи, знімаються інтерв'ю для ТБ і йде переодягання. Друге фото - отаман Олекса Руденко.

Фото-геніально.

Поки Олекса Руденко розказує про звичаї козаків у XVII столітті, поруч ще снідають. Кадри зроблені з проміжком десь в три хвилини. Він просто ЗНАВ, що там ще залишилася ЦІЛА ЛОЖКА КАШІ!

До фортеці

Чеська Magna Moravia одна з перших відправляється до фортеці. Дисципліновані! А це пікінери з, здається, чесько-словацького Altblau Regiment. Два світу - два способи життя.
Нема на нього PETA... Польська Liga Baronow поспішає в Стару Фортецю. Їм усміхається Сашко "Гайдук" Заремба. "Козакам- віват!"


© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник