English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Кам'янка: Подільська Осінь-2007
Кам'янка під Кам'янцем, стадіон.
Свято.


Кам'янка під Кам'янцем, стадіон. Свято. Вітер.


дивись також мій фоторепортаж.

 

Про досить значний обласний фестиваль "Подільська осінь-2007" я абсолютно випадково дізналася з газети, яку купила почитати в маршрутці до Рихти.

Отже, свято відбулося в центрі села, біля Покровської церкви (2003 р., абсолютно нецікава) 14 жовстня 2007 року. Приїхали гості з Дунаївецького, Віньковецького, Староушицького і інших районів, а також з Тернопілля, Буковини і Київської області.

На парад муніципального оркестру та відкриття я не ходила, на фейєрверку і дискотеці теж не була, але побувала на промисловій і сільськогосподарській виставках-розпродажу, плюс на концерті, плюс подивилася містечко майстрів і кінно-спортивне дійство, плюс конкурс "Подільський вареник", на якому мене помітив оператор міського тб і заставив наїстися ікри і винограду, за що йому велика дяка. :о).

 

 


 По-нашому, по-деміуржному.


Антропоморфні їстивні істоти в асортименті
/Антропоморфні їстивні істоти в асортименті
Антропоморфні їстивні істоти в асортименті


Склалося стійке враження, що одним з видів української народної культури є сотворіння антропоморфних істот з гарбузів і патісонів.


 Ковалі


Коваль.
Ковальські міха.
Зброя
Гарячий бутерброд

Найбільше глядачів товклося біля ковалів і їх знаряддя. Кожен мужчина вважав за обов'язок схопити в руки меча або принаймні поцікавитися його вартістю. А самі ковалі - майстри, вони ще й куховарити вміють...


 Коні - прекрасні. Точно!Коні були гарні. Ой гарні!


 Концерт


джигіти з зансамблю "Апельсин".
автентичні бабусі з Дунаєвеччини.
Дівчата -  з "Веселих музик" Віньковецького БК.
А ця красуня - сама Подільська Осінь. Змерзла.

Між іншим, деякі номера були огого які цікаві. Ось це - джигіти з знаменитого нашого ансамблю "Апельсин". Поруч дуже автентичні бабусі, здається, з Дунаєвеччини. Дівчата - з "Веселих музик" Віньковецького БК. А ця красуня - сама Подільська Осінь. Змерзла.


Торгують чоловіком.
Тітоньки з Завалля
"Забава", Скала-Подільська

Жіночка вивела на мотузкові чоловіка - продавати. Тітоньки з Завалля нашого району. Співали на святі тужливих сумних пісень а капелла. Від кількості пайєток на вітру дзвеніли неначе лицарі. Ну і абсолютний хіт - команда "бабине літо" з П'ятничан (Чемеровеччина) з своєю двометровою керівничкою. Неймовірної енергійності і харизматичності жінка.


 Моментики


Вироби народних майстрів часом дивують витонченістю.
Церква-сейф.
Натюрморт.
Вітер познущався з вивіски фестивалю.

Вироби народних майстрів часом дивують витонченістю. Церква-сейф. Натюрморт. Вітер познущався з вивіски фестивалю.


Під "Забаву" народ виплясував особливо жваво. сільські люди танцюють на святах якось охочіше.
А ще створюють гірлянди з сосисок. Все, свято скінчилося.Під "Забаву" народ виплясував особливо жваво. Взагалі, сільські люди танцюють на святах якось охочіше. :) А ще мають креативні ідеї: створюють гірлянди з сосисок. Як туди не збіглися всі сільські пси, я не уявляю. Все, свято скінчилося.© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник