English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Солотвино

Ненавиджу здирництво. А це в Солотвино єдиний бізнес.

Фотошоп вбив кілька десятків непотопельників поруч. Деяких - в одязі

Мені все одно, що там лікують астму і мають підземну церкву. Мені все одно, навіть якщо там стоїть Нойшвайнштайн в натуральну величину.

 


Я була тут в 7 років. Мені страшезно сподобалась гаряча вода, яка викидає тебе на поверхню. Я назавжди запам'ятала білу корочку солі на помаранчевій хусточці, якою мама намагалась захистити моє волосся. Я дуже хотіла туди знову.


Я приїхала знову через 20 з лишнім років. І побачила найшикарніше село України, з чотириповерховими палацами, де на подвір'ї леви з мармуру і навіщось басейн. Комунізм в цьому куточку Тячівщини вже наступив - на горло таким диким туристам, як я та Мік.


Гроші беруть за все. За миття рук, за переодягалку, за туалет, за вхід на брудний перенасичений тілами пляж, де одночасно в воді кількасот людей, від чого каламутна вода, здається, закипає. Нє, я таки залізла і таки повисіла в воді пробкою. Навіть посмішка на світлині не показушна - я дуже люблю воду. Але їхати сюди знову? Ні. Такий відпочинок нам не потрібен. Краще в Берегове з'їздити.

 

Хоча для путівників я пишу історію цього місця.

Слідкуйте за рекламою :о).

архівні види:

Перше фото датоване 1940 роком. На всіх інших - важке життя солекопів.


Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник