English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Вашківці. Дослідне господарство

Карта

 

Про цей абсолютно невідомий краєзнавчій літературі (поки не вийшли два моїх путівники Буковиною) палац не можна говорити, не згадавши сусідній Карапчів. Бо обидві споруди - і палац в Карапчеві, і в "дослідному господарстві" під Вашківцями, належали одній і тій самій багатій родині вірменських купців Криштофовичів.

Про палац мені розповіли лікарі з Чорториї - хтось з них працював колись і тут, в дослідному господарстві. Тут сільський фельдшерський пункт.

Палац стоїть в чималому і досить закинутому парку. Є навіть ставочок, а ще - статуя чи то Мічуріна, чи то ще якогось з тих, хто ябука з грушами схрещував. Шукати - дуже просто, відразу біля парку автобусна зупинка, а в парку будь-яка стежка приведе до палацу.

Про Криштофовичів в палаці знають і пам'ятають. А от датувати споруду точно не змогли. На жаль.Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник