English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Вашківці. Дослідне господарство

Карта

 

Про цей абсолютно невідомий краєзнавчій літературі (поки не вийшли два моїх путівники Буковиною) палац не можна говорити, не згадавши сусідній Карапчів. Бо обидві споруди - і палац в Карапчеві, і в "дослідному господарстві" під Вашківцями, належали одній і тій самій багатій родині вірменських купців Криштофовичів.

Про палац мені розповіли лікарі з Чорториї - хтось з них працював колись і тут, в дослідному господарстві. Тут сільський фельдшерський пункт.

Палац стоїть в чималому і досить закинутому парку. Є навіть ставочок, а ще - статуя чи то Мічуріна, чи то ще якогось з тих, хто ябука з грушами схрещував. Шукати - дуже просто, відразу біля парку автобусна зупинка, а в парку будь-яка стежка приведе до палацу.

Про Криштофовичів в палаці знають і пам'ятають. А от датувати споруду точно не змогли. На жаль."Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567

євровий - 5168757402858452

Patreon

Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.

Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник