English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Глибоцький район
Село Волока Глибоцького району Чернівеччини

Ще Чернівці, здається, не закінчились, а вже придорожний знак - "ГЛИБОЦЬКИЙ РАЙОН". Коровія налізає просто на тролейбусне лежбище на околиці обласного центру, нахабто приростає до столиці Буковини, а за нею - відразу, без попереджень - такі прикарпатські пейзажі, що перехоплює подих. Направо Волока, наліво Валя Кузьмина, і пагорби, і ліски, і бундючні новозведені хороми - Глибоцький район дуже-дуже гарний, якщо вміти абстрагуватися від сучасного будівництва квадратних кілометрів понтів. І так аж до Порубного, а за ним Румунія, Сучавщина, старовинні розписні монастирі, там теж добре. 

Глибоцький район невеликий, тягнеться майже до Прута від Сірету - його площа 686 кв. км. Населення - близько 70 тис. осіб. У складі району 37 сіл і одне місто. "Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567

євровий - 5168757402858452

Patreon

Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.

Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник