|
|
|
|
1. ЧЕРНІВЦІ ДЛЯ НЕБАЙДУЖИХ
Пустиннікова І. Чернівці (Склавія-94), 2006. - 72 с.
Погортати сторінки: 1, 2.
Де придбати: в Чернівцях! Книгу можна знайти в магазині "Українська книга" (Центральна площа, будинок з панно напроти ратуші, І поверх). Орієнтовна ціна - 25 гривень.
Примітки: перша, а тому особливо дорога книга. При її написанні я використала цілий чемодан старих книжок про місто, велику кількість архівних документів та газетних публікацій. Книга чудово проілюстрована фотографіями обдарованого чернівчанина Сергія Осачука.
Головне, що треба знати: так як путівник по Тернопільщини вийшов набагато товстішим, ніж це можна було допустити, редакція "Грані-Т" прийняла рішення скоротити його, а зі скороченного зробити міні-путівничок про деякі храми області. Підкреслюю: ДЕЯКІ.
Видавництво "Грані-Т", 2010 р. 72 сторінки. ISBN: 9789664653036
З вступу:
Тернопільщина – край замків. Це знають всі. Але Тернопільщина ще й надзвичайно багата сакральними пам’ятками. Важко знайти на Тернопіллі село, де був би лише один храм: як правило, їх кілька. Земля, що віками була прикордонною, навчилася бути толерантною. В області є греко-католицькі (Зарваниця), римо-католицькі (Язлівець), православні (Почаїв) святині, збереглися старі синагоги (Гримайлів, Підгайці, Струсів, Чортків, Гусятин тощо), вірменські храми (Язлівець, Бережани) і святилище язичників на горі Богит. Північна, волинська частина області всіяна дерев’яними церквами синодального типу (Мізюринці, Кушлин, Лопушно), на півдні Тернопілля зустрічаються скромні хатні храми, більше характерні для Буковини (Волиця, Козина). В селах і містах області збереглося чимало придорожніх «фіґур» святих: рахунок йде на десятки, якщо не сотні. З Середньовіччя дійшли й справжні раритети, оборонні церкви з товстими стінами та вікнами-амбразурами – такі знаходимо в Касперівцях, Загайцях, Жабині. Над багатьма поселеннями старими велетами піднімаються руїни католицьких костелів, часто полишених напризволяще. Дивовижна толерантність минулих часів, схоже, йде у небуття разом з цими нікому не потрібними костелами.
Тернопільщина ще й дуже активно будує храми. Святині, зведені в часи незалежності, нечасто вражають архітектурною своєрідністю, але майже завжди дивують розмірами. Ще б пак: 95 % жителів області є віруючими людьми – це найвищий показник в Україні (і саме тому атеїсти тепер почуваються тут пригніченою безправною меншістю, на жаль).
Я не ставила своїм завданням описати всі храми області – в книзі розказано лише про найцікавіші, найбільш знакові серед них. Це не посібник з релігієзнавства, це міні-путівничок, який скерує вас до місць, вартих уваги. Впевнена: у ваших мандрах областю ви обов’язково знайдете церкву, синагогу або костел, які западуть у серце – і стануть для вас головними святинями Тернопільщини. Нехай таких місць буде якомога більше: вибір на Тернопіллі чималий.
Погортати книгу
Купити книгу. А ще тут можна купити. Або тут.
Стаття про книгу в Вікіпедії
Пустиннікова Ірина Сергіївна
8 мандрівок Буковиною. - К.: Грані-Т, 2009. - 192 с. ISBN-10: 978-966-465-261-9
Книга, котру я чекала майже два роки, нарешті вийшла у січні 2010 р. Найтовстіша в серії! :о)
З вступу:
Путівник по Буковині — річ корисна майже для всіх.Чоловікам він потрібен, щоб ще до приїзду в Чернівці і область дізнатися, що і де тут є старовинного, цікавого і незвичного. Під час самого візиту в буковинську столицю буде не до цього: не без заздрощів заявляю, що найефектніші красуні мешкають саме на Чернівеччині. Поєднання слов’янської вроди і романського темпераменту — коктейль, від якого сильна половина людства чманіє і скручує в’язи, оглядаючись вслід черговій Міс Буковина, якій позаздрила б і Міс Всесвіту.
Жінкам теж краще заздалегідь знати, чим славиться край, бо ми, жінки, народ емоційний, здатні захопитися чимось одним, забувши про все інше. Тим більш в оточенні вітрин та небезпечній близькості Калинівського ринку. Так просто тур перетворюється в шоп-тур, а потім лікті зкусані: магазини бачила, а резиденцію якось і не помітила... І ліки тільки одні: знову збиратися на Буковину.
З молоддю теж все просто: історія стає Історією, коли з-за фасадів будинків виглядають реальні долі. Одна справа дізнатися, що церква на Горечі зведена в стилі бароко, інша — що тут російський імператор ламав паркан, аби відбитися від паламаревих собак, а потім та відломана штахета ще довгі роки зберігалася у храмі як реліквія. Другий варіант цікавіший, а принагідно й про бароко можна згадати.
Путівник аж ніяк не претендує на статус каталогу всіх архітектурних пам’яток області і всіх її природних див. Описані ті об’єкти, які «вписуються» в запропоновані маршрути. Всі подорожі побудовані таким чином, що їх відправним і кінцевим пунктом, їхньою альфою і омегою є Чернівці. Хоча, звичайно, маршрут можна змінювати за власним розсудом, додаючи в буковинський коктейль щось з одного, щось з іншого маршруту, а щось знаходячи своє, не описане в книзі.
Буковина — прекрасна і своєрідна. Охайні яскраві хатки стережуть численні лелеки, кількість капличок наближається до кількості якщо не хат, то лелек, а хатні церкви, ці буковинські «візитівки», лише неуважному погляду видадуться нецікавими і однаковими.
Чернівеччина — найменша з областей України, та й розташована так, що сюди транзитом потрапити важко. І хоча поки що туристичні ресурси Буковини розпіарені менше за подільські замки, закарпатські дерев’яні церкви чи лижні курорти Івано-Франківщини, Чернівеччина вам сподобається. Своєрідною архітектурою (важко придумати щось більш мальовниче за стиль нео-бринковяну), карпатськими краєвидами, буковими лісами, які дали назву краю, живими стародавніми звичаями, своєрідною кухнею, гостинними людьми. А туди, де було добре, завжди хочеться повернутися. Так що запрошую не до зустрічі з Буковиною, а до зустрічей. Нехай вони будуть щасливими.
Гортати сторінки: 1, 2, 3.
Де придбати: В магазинах і в інтернеті - тут (найкраща ціна!), тут або тут.
Стаття про книгу в Вікіпедії
Пустиннікова І. С.
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
Стислий путівник.
Харків: Біблекс, 2008. - 352 с., іл.
Гортати сторінки: 1, 2, 3.
Більше сторінок можна подивитись тут.
Де придбати: в великих книгарнях всієї країни (ціна близько 39 гривень), а також в інтернет-книгарнях. Наприклад, тут.
Примітки: дещо скорочений варіант тексту (повний див. нижче). Велика кількість фотографій, малюнків та схем. Дуже яскрава, позитивна книга, оформлена в стилі путівників від "Біблексу": жовто-червона з компасом в центрі.
Анонс: незабаром в цій же серії з'явиться мій путівник Буковиною.
Пустиннікова І.С.
ЗАКАРПАТТЯ ТУРИСТИЧНЕ:
Путівник по регіону. - Харків: Біблекс, 2008. - 304 с., іл.
Гортати сторінки: 1, 2.
Де придбати: в великих книгарнях всієї країни (ціна близько 29 гривень), а також в інтернет-книгарнях. Наприклад, тут.
Примітки: повний, а не скорочений варіант тексту. Велика кількість фотографій, малюнків та схем (чорно-білих).
____________________________________________________________________
Весна 2011 р.: у видавництві "Альбатрос" вийшов російськомовний переклад путівника закарпаттям:
Закарпатье. Путеводитель
Де придбати: можна в інтернеті. Тут або тут.
Буковина: путівник. Докладно і захоплююче
Електронна версія мого путівника Буковиною від Біблекса продається за дуже скромну суму. Опис маршрутів, пам'ятки архітектури і природи, поради подорожуючим автомобілями - я старалась, коротше. :о) 194 сторінки про найменшу область України.
УКРАЇНА. УСЕ, ЩО ВАРТО ПОБАЧИТИ.
Путівник. Упорядник О.М. Бєліков. Харків: Біблекс, 2009. - 272 с., іл. Гортати сторінки: 1, 2.
З аннотації: "Книга познайомить із найяскравішими і найцікавішими пам'ятками України. У кожному регіоні країни є свої туристичні принади: на заході - старовинні замки та палаци; на сході - панські садиби й архітектура модерну; у центральній частині - давні монастирі й місця бойової слави; у Криму - дива природи і таємниці давніх міст".
В книгу увійшли мої фотографії, при написанні путівника автор використовував матеріали мого сайту.
УКРАИНА. КРЕПОСТИ, ЗАМКИ, ДВОРЦЫ.
Путівник. Автори-упорядники О.М. Бєліков, Ю.С.Воронцова. - Харків, Біблекс, 2009. - 224 с.: іл. Гортати сторінки: 1, 2.
З аннотації: "Украина - страна с богатой историей. Драгоценное наследие этой истории - живописные замки, изысканные дворцы и неприступные крепости. В нашей книге рассказано о самых ярких и зрелищных архитектурных памятниках страны".
В книгу увійшли мої фотографії, при написанні путівника автор використовував матеріали мого сайту.
УКРАИНА
Путеводитель
245 городов и поселков Путівник (російською мовою) для тих, хто хоче отримати достовірну інформацію про Україну, її історичні та культурні цікавинки. В книгу війшли мої фотографії. Автори: Альохіна В.М., Жубр М.С. Видавництво Біблекс, 2010 р. 624 сторінки. Тверда палітурка. Купити можна тут.
Україна. Путівник
500 куточків, які варто відвідати
Інформативна книга (вийшла у 2011 р.) про всю Україну. 416 сторінок. Багато чорно-білих ілюстрацій. Гортати сторінки.
ISBN: 978-966-14-1181-3
Надзвичайно гарна, яскрава серія двомовних книжок про Україну подарункового формату від харківсько-севастопольського видавництва "Альбатрос" (колишній "Біблекс"). В усіх книгах серії є мої фотографії, а "Україна. 30 легенд" мені взагалі подобається найбільше - бо там ще й зроблені мною світлини на обкладинці. :о)
Гортати: "30 легенд", "30 кращих місць", "30 міст", "30 замків і палаців", "30 природніх шедеврів".
Де купити: та багато де. Ось тут, наприклад. Чи тут. Ціни доступні.
Пустиннікова Ірина Сергіївна
УКРАЇНА. 101 СТАРОДАВНІЙ ЗАМОК
Х: "Веста", 2009. - 64 с.: іл.
Видавництво "Ранок".
Науково-популярне видання
З анотації:
Ця книга відкриває серію "Україна". Ілюстрована енциклопедія стане в пригоді тим, хто прагне краще пізнати історію України або ж обрати маршрут власної подорожі. Тексти дозволяють подумки мандрувати в часі і просторі, оглядаючи найцікавіші замки і фортеці. На жаль, від багатьох пам'яток збереглися лише руїни, і тільки уява затятого мандрівника-романтика, закоханого в Україну, зможе розгледіти в них мальовничий палац або могутню фортецю.
- Зручна структура книги.
- Коротка історична довідка про кожний об'єкт.
- Цікаві факти з історії замків, фортець та їхніх власників.
- Понад 100 авторських фото.
Гортати сторінки книги: 1, 2.
Де придбати: у великих книгарнях країни. Можливо, книга з'явиться на сайті видавництва.
Пустиннікова Ірина Сергіївна
Криниця Сергій Олександрович
УКРАЇНА. 101 ВЕЛИЧНИЙ ХРАМ
Х: "Веста", 2009. - 64 с.: іл.
Видавництво "Ранок".
Науково-популярне видання
З анотації:
Кожна доба багатої історії України лишила нам у спадок храми - незвичні споруди, де людина зустрічається з Вічністю. Протягом століть ці маленькі, з товстелезними стінами шкаралупки захищали не тільки віру, а й життя мешканців краю. Капища, церкви, синагоги, мечеті... Усі вони відбивають не лише нашарування культур, а й застигле у часі обличчя нашого народу. Книга відкриває завісу історії найстаріших храмів України, запрошує поблукати кварталами народної пам'яті в пошуках старовинних легенд та, озброївшись зібраними тут матеріалами, вирушити у власну подорож.
- Зручна структура книги.
- Вичерпна інформація про кожну пам'ятку.
- Цікаві історичні факти й старовинні легенди.
- 114 авторських фото.
Гортати сторінки книги: 1, 2, 3.
Де придбати: у великих книгарнях країни. Можливо, книга з'явиться на сайті видавництва.
Я також брала участь (як редактор) у створенні ще однієї книги цієї серії: "Україна. 101 славетне місто". І до чого ж приємно бачити на її обгортці моє фото вірменських кварталів Старого міста!
В 2009 р. на Львівському форму видавців книги отримали IV місце в номінації "Краєзнавча і туристична література".
Я все-таки не лише по Україні подорожую. Ну і от результат:
І.С. Пустиннікова, Н.Ю. Безпалова
Середньовічні замки Європи
Книга винадана харківським видавництвом "Mikko Сервіс". Два варыанти - росыйською ы украънською мовами. З анотації:
Замки, спорудженні сотні років тому, донині вражають своєю могутністю і величчю. Для того щоб зрозуміти, хто і для чого будували ці фортеці, потрібно уявити собі середньовічну Європу. Це були ледь освоєні, напівдикі землі. Античні міста вже лежали в руїнах, а міські центри щойно зароджувалися.
Орієнтовна ціна - 65,00 грн. Рецензія на книгу: Ця книжка допоможе дізнатися більше про оповиті міфами та легендами споруди тим дітлахам, які полюбляють мандрувати, а також тим мрійникам, які марять про власний замок з високими мурами. Німі вартові, що охороняють столітні таємниці, привідкриють завісу загадковості і дозволять читачам прогулятися власними залами й коридорами. На вашого школяра чекає захоплива подорож сторінками яскравої книги з великою кількістю ілюстрацій. Крім того, це видання ненав’язливо поповнить знання дитини з географії..
Де придбати: наприклад, тут або тут.
А тут можна погортати книгу.
На Львівському форумі книговидавців-2010 книга "Середньовічні замки Європи "(І.Пустиннікова, Н.Беспалова, видавництво "Мікко") отримала персональний приз членів журі.
Мала честь взяти участь у випуску путівника "Віа Регія - Україна. Великий культурний шлях Ради Європи" (путівник вийшов як спеціальний номер журналу "Туризм сільський зелений" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження").
Назва в путівника яскрава та зрозуміла: "Королівським шляхом" (Via Regia) зоветься найдавніший сухопутний шлях, що поєднує Східну і Західну Європу. Чотири з половиною тисячі кілометрів, дві тисячі років існування, вісім сучасних європейських держав на шляху - солідно. Зараз Віа Регія теж існує - як Європейський транспортний коридор.
В яскравому журналі на 48 сторінках - карти, фотографії, маршрути і описи найцікавіших пам'яток від Києва через Рівне, Львів і Луцьк - і аж до польського кордону у Нижанковичах. Броди, Радомишль, Олесько, Новоград-Волинський, Клевань, Олика, Коростишів - і ще десятки міст і сіл України.
Замки, костели, палаци, дерев'яні церкви... В путівнику - багато моїх текстів і світлин. А ще є контакти готелів і закладів харчування.
Гортати сторінки: 1, 2.
Де купити: точно не скажу, але на всяк випадок даю контакти видавців: irf@irf.kiev.ua, vgt951@gmail.com
І. Каталоги і монографії:
Єпископ Мар'ян Бучек, Ігор Седельник. ЛЬВІВСЬКА АРХІДІЄЦЕЗІЯ ЛАТИНСЬКОГО ОБРЯДУ. Ілюстрована розповідь. Том 1. ПАРАФІЇ, КОСТЕЛИ ТА КАПЛИЦІ (Івано-Франківська, Тернопільська і Чернівецька обл). Довідкове історико-релігійне видання. - Львів, 2006. - 368 с., іл.
В книгу увійшло декілька моїх фотографії. Гортати сторінки: 1, 2.
Примітки: людям, які цікавляться архітектурою Західної України, цей пухкий томик просто необхідний!
Де знайти: начебто, продавалася в крамничці при Львівській катедрі.
Урсу Н.О. МИСТЕЦЬКА СПАДЩИНА ДОМІНІКАНСЬКОГО ОРДЕНУ НА ТЕРИТОРІЇ уКРАЇНИ XVII-XIX ст. - Кам'янець-Подільський, ПП Зволейко Д.Г., 2007. - 368 с.
В книгу увійшло чимало моїх світлин. Гортати сторінки: 1, 2.
Примітки: чудово ілюстрована наукова монографія, яка просто необхідна тим, кого цікавить сакральна архітектура України.
Де знайти: лише у автора книги.
ІІ. Спецпроект:
Замки України в шкільних щоденниках. Другий рік поспіль в яскравих щоденниках ТОВ "Альянс Орбіта СВК" є 6 блоків з українськими фортецями - від Криму до Буковини, від Волині до Поділля.
Де знайти: звертайтесь за адресою alosvk@gmail.com. Тф у Києві: (044) 360 88 10, 574 17 13; у Вінниці: (0432) 62 11 38; у Стрию (03245) 446 55, 400 05
ІІІ - ПУТІВНИКИ УКРАЇНОЮ ТА ЇЇ РЕГІОНАМИ
ЧАРІВНА УКРАЇНА/MALERISCHE UKRAINE
Харків: ФОП Жабська Т.С., 2008. - 192 с.: іл. (українською, польською, англійською і німецькою мовами).
В книгу увійшло майже 50 моїх світлин. Де придбати: в великих книгарнях великих міст.
Примітка: яскраве подарункове видання, яке напрочуд вдало відповідає своїй назві. Мальовничо! Більше про книгу див. тут. Гортати сторінки: 1, 2, 3.
КРАЇНА ЗАМКІВ І ФОРТЕЦЬ
Кам'янець-Подільський: приватне видавництво "Оіюм", 2007 р.- 48 с.: іл.
Велика кількість моїх фотографій. Стислий і яскравий путівник оборонними спорудами України - від найдавніших часів до дотів лінії Сталіна. Де придбати: в туристичних містах і місцях на ятках з сувенірами. Чи то в Чорткові, чи то в Судаку, чи то в Хотині - ви знайдете цю книгу майже скрізь. Також і в інтернеті. Гортати сторінки: 1, 2.
С.Удовік. УКРАЇНА. 100 ВИЗНАЧНИХ МІСЦЬ. Фотокнига. - (укр., нім., англ., франц. і рос. мовами). - К: Видавництвао "Валер", 2006. - 160 с. - (Серія "Мальовнича Україна").
Гарне, репрезентабельне подарункове видання про країну. Мої тексти і фото. Де придбати: в великих книгарнях та в інтернеті. Ось, приміром. І ось. От і український варіант, і російський. Гортати сторінки: 1, 2.
УДИВИТЕЛЬНАЯ УКРАИНА
Авт.-сост.: Т.С.Жабская, А.С.Тетельман, К.В.Шаповалова. - Харьков: Фактор, 2008. - 192 с: ил. - (серия "Украина. Вчера, сегодня, завтра").
Гарно видана, надзвичайно приємна на вигляд подарункова книга. В книгу увійшли мої фотографії, я також займалася науковою редакцією тектсу.
Де придбати: в великих книгарнях. Гортати сторінки: 1.
4-томне видання путівників Україною (книги поділені за географічним принципом, кожну книгу можна купити окремо):
ЗАХІДНА УКРАЇНА
Путівник (можна придбати укр. і рос. мовами) - К.: Видавництво "Ваклер" у формі ТОВ, 2007 - 288 стор. + ХХХІІ стор. кольорової вкладки. - (Серія "Мальовнича Україна").
Зручний в користуванні, достатньо повний і відносно недорогий путівник. Я сама з задоволенням беру його в дорогу. Мої тексти (6 областаей України) і фотографії.
Примітки: мої фото є також в томі "Восточная Украина", тексти і фото - в томі "Центральна Україна". Де придбати: в великих книгарнях та в інтернеті. Те саме стосується й інших трьох томів. Гортати сторінки: 1, 2.
Логічне продовження пункту 5:
UKRAINE. TRAVEL GUIDE
Supervised and complied by S.Udovik. Translated from Russian and Ukrainian by Edit Ganish. - Kyiv: Vakler Publishing Company, 2008/ - 510 + XXXIV p., 1367 il. - (Series "Picturesque Ukraine").
Товстенький гарно ілюстрований том, який безперечно стане в нагоді англомовним подорожуючим Україною. Мої тексти все про ті ж області (Чернівецька, Івано-Франківська, Хмельницька, Вінницька, Тернопільська та Закарпатська), перекладені англійською. Кілька десятків моїх світлин.
Де придбати: в великих книгарнях і в інтернеті. Гортати сторінки: 1.
ДВА БЕРЕГИ ЗБРУЧА
Путівник. - К.: Грані-Т, 2008. - 104 с.
Більше про книгу. До путівника увійшло кілька десятків моїх світлин, я також є консультантом видання.
Де придбати: в великих книгарнях та в інтернеті. Гортати сторінки: 1.
П'ЯТЬ ШЛЯХІВ ЗІ ЛЬВОВА
Путівник. - К.: Грані-Т, 2007. - 144 с.
А тут була дуже дивна ситуація. Вже у вступі книги сказано, що при її підготовці використано матеріали Ірини Пустиннікової. Але про книгу я дізналася лише за рік, і то випадково. З'ясувалося, що книга є спрощеним варіантом експонату № 9.
ГАЛИЧИНА - КРАЇНА МІСТ
Число 36 незалежного культурологічного часопису "Ї". Книга-журнал містить мою статтю про Кам'янець, а також безмежну кількість моїх текстів (зі збереженою авторською пунктуацією та інтонаціями), які чомусь підписані іменем крадія І.Мельника. Неприємний дід, та редакція вибачилась переді мною за його нечисті дії.
"Красивая страна: 200 способов сэкономить на путешествиях в Европу" (листопад 2012)
Мої поради для подорожей Польщею, Італією та Чехією.
Де придбати: в кіосках або замовити через інтернет.
"Красивая страна: Новые открытия старых городов" (вересень 2012)
Мої маршрути по Кам'янцю, Тернополю, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороду. Вперше моє фото на обкладинці видання.
Де придбати: в кіосках або замовити через інтернет.
"Красивая страна: Неизвестная Украина. 100 мест, где вы еще не были" (травень 2012)
Мої маршрути Поділлям, стаття про індустріальні пам'ятки, календар подій на літо та великий матеріал про реконструкторський рух.
Де придбати: в кіосках або замовити через інтернет.
"Красивая страна: 500 причин поехать в горы" (весна 2012)
Мої маршрути Буковиною, Прикарпаттям, Львівщиною і Закарпаттям, календар подій, персональна порада подивитися "Соколи" - і близько 60 фотографій.
Де придбати: в кіосках або замовити через інтернет.
"Красивая страна - 25 безвизовіх стран" (квітень 2011 р.).
Мої маршрути по Вірменії та Росії.
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
"50 причин встретить Рождество в Европе" (листопад 2011).
Там мої статті про святкові Австрію, Чехію, Італію, а також фотографії новорічних Німеччини і Словаччини. Але не цим цей номер мені такий дорогий.
Останні 5 розворотів - мій спец-проект "Різдвяні свята і фестивалі в Україні". Це перше таке - точно перше! - дослідження: куди саме поїхати в який день, де що відбувається. Все розписано по днях - від 24.12 до 20.01. Є Кам'янець, Чернівці, Вашківці, Горошова, повно Красноїльська і Львова, а ще Черкаси, гуцульські колядки і буковинські маланки, різдво в Боянах і крижані трони в Нижньому Вербіжі. Белелуя, Тернавка, Горбова і ще купа цікавих місць - в свята є можливість не заскучати.
"150 живописных мест для осенних путешествий по Украине" (вересень-2008).
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
Примітки: якщо в першому спец-випуску було лише три моїх світлини, то в другому вже зна-а-ачно більше. Плюс авторський маршрут Львівщиною. Рекомендую :о).
"200 самых живописных мест Украины" (березень-2009).
Примітки: Мої фотографії пам'яток і черговий авторський маршрут - Карпатами. Багато дерев'яних храмів і замків. Рекомендую. :о)
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
"100 самых живописных мест в 100 км от..." (осінь-2009).
Примітки: Мої фотографії пам'яток Кам'янко-Бузького, Самбірського і Старосамбірського районів і черговий авторський маршрут - Львівщиною. Багато дерев'яних храмів і замків. Рекомендую. :о)
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
"25 идей для встречи Нового года в Украине" (грудень-2009).
Примітки: Лише кілька моїх фотографій, але й це теж непогано :о).
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
«Календарь событий 2010»
Примітки: Мої фотографії фестивалів у Кам'янці, Чернівцях, Меджибожі, Хотині тощо.
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
Зимний Львов (листопад 2010)
Примітки: Мої 4 маршрути по Львову і фотографії.
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
"Красивая страна - 25 безвизовіх стран" (квітень 2011 р.).
Мої маршрути по Вірменії та Росії.
Де придбати: в кіосках або замовити в редакції через інтернет.
"100 самых живописных мест Украины" (квітень-2008)
|
|
|
|
|
"Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту: гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567
євровий - 5168757402858452
Patreon
Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.
Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com
© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю |
Розробник
|
|
|