За наступний рік вівтарі таки були позолочені і помальовані, хори відремонтовані, а дзвони перенесені до нової мурованої дзвіниці (так от коли вона виникла, в 1767 р.! Правда, її було реконструйовано в 1882 р. Зараз з двох святих, Вацлава і Флоріана, один вже безголовий - а ще 15 років тому зі статуєю все було гаразд).
В 1774 р. храм було розписано. "Воскресіння Лазаря" над південним входом до закристії, "Вечеря в Еманусі" над північним, вище, по боках від вікон - чотири сівілли. На склепінні куполу - "Поклоніння трьох волхвів". На стінах нави - сидячі фігури "Докторів костелу" (?). На західній стіні, по боках від аркади - фігури ангелів. які оточують св. Вероніку, яка зображена стоячою на колінах. Над хорами - фрагменти незиндефікованих сцен, дещо вище - "Смерть Моїсея". Під хорами, з обох боків від входу - святі пустельники та "Христос з дітьми". На балюстраді хору напис: ANNO 1732 ERECTA; ANNO D(OMI)NI 1782 CONSECRATA; ANNO !*&) RENOVATA. Вище хорів, на східній стіні, по боках від вікна - Давид і св. Цецилія. На північній стіні - музиканти в кунтушах. На склепінню нави - фрагмент "Знаходження Хреста", "Втеча до Єгипту" та "Поклоніння пастухів". Розписи скоріше за все таки належать пензлю Станіслава Строїнського (Stanislaw Stroinski). Описувати докладно всі знищені вівтарі не буду - вистачить картинок.
В 1776 р. храм перекрито новим гонтом. В 1778 р. прикостельний цвинтар було оточено муром, а на фасаді храму з'явились дві статуї. В 1780 р. вежі і сигнатурка храму були в катастрофічному стані, могли завалитися.
Що відбувалося з костелом в ХІХ ст. - маловідомо. Тільки й знаємо, що вже тоді з'явилися бляшані ринви, амвон був "гарним і елегантним", а під час ремонту в 1870 р. вежу храма розібрали. В 1882 р. дах було вкрито дахівкою (так розумію, черепицею). В 1899 р. було відновлено сім вівтарів храму.
В часи Першої світової костел сильно постраждав: були пошкоджені фасад, сигнатурка, амвон і головний вівтар. Дах відремонтували в 1919 р., а за генеральний ремонт взялися в 1924 р. Тоді зміцнили фундаменти, потнькували споруду зовні, замінили дах і звели нову сигнатурку. В 1931 р. було відновлено 3 вівтарі, амвон та орган.
Храм закрили в 1945 р. Після 1955 р. в ньому влаштували склад хімдобрив. А в 1962 р. селяни спалили все, що залишалося - амвон, вівтарі тощо. Прихопило полум'я і сигнатурку. В 1984-1985 рр. храм перекрили бляхою. З 1990 р. споруда стоїть пусткою і помирає.
Храм порівнюють з костелами в Богородчанах та Тисьмениці, а також з львівським тринітарським костелом (1703-1731) та станіславівською Колегіатуою.
За стеттею Анджея Бетлея.