English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Косів і район
Центр Косова, 11 вересня 2009 р.
Центр Косова

Ледь не в кожному селі дерев'яна (в анамнезі, бо зараз бляшана) церква - теж знайшли, чим на Прикарпатті здивувати. Не цим відрізняється Косівщина від інших районів Івано-Франківщини. Саме тут над Косовим з'являються Покутські Карпати (маємо вершини від 700 до 1000м), саме Косівщиною біжить стрімкий і такий теплий в жаркі дні Черемош (80 км в межах району!), саме тут у невеликому райцентрі можна сповна пережити приморське якесь дежа-вю: наповнене курортниками місто щедре на салони краси і магазинчики сувенірів, а ціни в крамничках розраховані далеко не на прикарпатські гаманці. Про сувеніри окрема розмова: косівські майстри не дарма славляться на всю Україну.

 

Площа району – 903 км². Населення - 91,1 тисяч чоловік (6,5 % від кількості жителів області). Опадів в рік випадає 760-1110 мм. Найдавніші поселення району - Косів, Кути, села Кобаки і Вижній Березнів. В Космачі загинув Олекса Довбуш.

Адреса карти: http://www.kosivart.com/i/photo/maps/kosiv-district-map.jpg
http://www.kosivart.com/i/photo/maps/kosiv-district-map.jpg


Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник