English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Sopot - печера і водоспад Сопот
Ми біля водоспаду. Так він виглядає з протилежного берега бухти.
Ми біля водоспаду.
Так він виглядає з протилежного берега бухти.

Де це: в кілометрі на захід від Рісана, в Боці Которській, при трасі Ядранські путь.

Що дивитися: Ми бачили водоспад по дорозі в Херцег-Нові - і з задоволенням пішли його досліджувати на зворотньому шляху. На жаль, фото не передають величі і краси водоспаду, а печеру, як мені здалося, і фотографувати не варто - грот, не більше, та ще й обладнаний бетонними сходами біля входу. Ну ніякої тобі дикості. :о). Це вже вдома я дізналася, що печера там справді досить велика, з кількома "кімнатами" - і потребує спеціального обладнання. Нічого, зате водоспад після дощів вражав - а літом він часто пересихає. Вода кришталево прозора - водій вантажівки, що стояла біля вказівника на печеру, набрав з водоспаду пляшку води для пиття.

А що там ще цікавого? Виходячи з коричневого казівника, поруч розташований природний заповідник лаванди. А виходячи з карти на автовокзалі Будви, десь саме тут збереглися руїни чотирьох замків. Ттурагентства вихваляють дайвінг в гроті Сопот. Не для мене розвага.

Ще фото:"Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567

євровий - 5168757402858452

Patreon

Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.

Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник