залишки міських укріплень з 1360 р. (оновлені в середині XV ст.), що розташувалися по сусідству з супермаркетом Billa, заправкою та автобусною стоянкою, найбільша частина збереглася по вул. Сафарика, але певна їх частина недоступна для огляду - бо знаходиться на приватних подвір'ях;
прикрашену аттиком Коурімську браму (XVII ст.), яка якраз і веде до міських стін;
костел св. Готхарда (1130 рік - так стверджують путівники) - найдавніша частина храму, пресбітеріум, якраз була на реставрації під час нашого приїзду в Чеський Брод. Інші об'єми храму були перебудовані в бароковому стилі в 1765-1772 рр. за проектом Й.Й. Вірха. Біля святині здіймається височенна кам'яна дзвіниця (1578-1580). Біля входу в костел можна побачити барокову скульптуру, зображаючу св. Яна Непомуцена.
Ну і ратуша, як же без неї? Вперше цю споруду документи згадують під 1402 р., в 1547 р. вона була перебудована в ренесансному стилі, а в 1849 р. - реконструйована. Зараз в ратуші розмістилися міський культурно-інформаційний центр та книгарня. На гарненьку ратушу дивиться позеленілий бронзовий Прокіп Великий, ватажок повстанців, що загинув поблизу міста (пам'ятник авторства К. Опатрного, 1910 р.). "Соколівня" в неоренесансному дусі була зведена в 1888 р.
Працює музей, присвячений гуситському руху.