English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Sighişoara - Будинок Дракули
Вид на Годинникову башту і дім Дракули.
Вид на Годинникову башту і дім Дракули.
Скромний, але з історією.
Скромний, але з історією.

Неподалік годинникової башти (Turtul cu Ceas) міських укріплень, на Замковій площі (Piata Cetatii) стоїть скромний двоповерховий будинок. На стіні табличка, яка сповіщає, що тут у 1431 р. народився і жив кілька років Влад Цепеш, Дракула, перш ніж став валаським господарем.

В будинку зараз - ресторан, досить дорогий по місцевих мірках. Щодо кухні - Міку все сподобалося, а моя форель була трохи засуха, а томатний суп спаскудити дуже важко. :)

 

Крім нас у залі була група японських туристів з дідусем-перекладачем. Вони вже закінчили екскурсійну програму, весело перемовлялися японською, а перекладачка щебетала дідусеві англійською. Нарешті, пан взяв бокал і оголосив, що хоче вимовити тост. Він підійшов до одного з портретів Дракули, які прикрашають стіни закладу, і сказав:

"Друзі! Давайте вип'ємо за Влада! Я відчуваю його присутність тут - такого же молодого, як на цьому - ось - потреті!" При цьому гід на секунду відвертається до потрету, а за мить в його роті вже поблискують зеленуватим фосфоричним світлом вампирячі ікла, якими він намагається "покусати" японських туристок, які верещать від захвату.

Я теж раділа і аплодувала: ось справжній гід-майстер!Табличка на будинку.
Табличка на будинку.
Інтер'єр ресторану
Інтер'єр ресторану
Гід-упир
Гід-упир
Сувенірні упирі
Сувенірні упирі
Влад Цепеш, тотем Сігішоари
Влад Цепеш, тотем Сігішоари
Біля пам'ятника Дракулі
Біля пам'ятника Дракулі
Домініканський костел (XV ст.) з вікна ресторану.
Домініканський костел (XV ст.) з вікна ресторану.

Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник