English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Малі Підліски
Малі Підліски, палацик. Фото до 1939 р. Інформація про палац - з VII тому праці Романа Афтаназі "Dzieje rezydencij na dawnych kresach Rzeczypospolitej".
Малі Підліски, палацик. Фото до 1939 р. Інформація про палац - з VII тому праці Романа Афтаназі "Dzieje rezydencij na dawnych kresach Rzeczypospolitej".

Понад 600 жителів. Координати:  49°55′15″ пн. ш. 24°09′34″ сх. д. 

 

Зараз це ледь не передмістя Львова. Зовсім вже давня історія Малих Підлісок маловідома, а в ХІХ ст. село часто змінювало власників: то це був Михайло Бачинський, то Валерій Вайгарт. На початку ХХ ст. Малі Підліски стали власністю Адама Папари. Родина Папар і володіла селом до 1939 р. 

Коли саме в Малих Підлісках зведено великий одноповерховий двір, невідомо - ймовірно, це сталося в першій чверті ХІХ ст. Споруду неодноразово перебудовували. Вона стояла у ландшафтному парку. 

 "Замки і храми України" - некомерційний cайт, що підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 5100 9101 3567

євровий - 5168757402858452

Patreon

Ваш внесок допоможе не зневіритися в тому, що роблю вже 20 років. Дякую.

Екскурсійний супровід у мандрівці Кам'янцем-Подільським, Поділлям та Західною Україною в цілому: kamienczanka@gmail.com

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник