Селище міського типу, розташоване в Красилвському районі, на річці Ікопоті, за 20 км на північ від районного центру і в 9 км. від залізничної станції Антоніни. Добиратися сюди можна як з Хмельницького, так і з Теофіполя чи Старокостянтинова. Ходять бусики і маршрутки. Неподалік є ще станція Антоніни.
Населення (за даними 1998 року) – 2,9 тис. чоловік (досить мало, враховуючи, що ще в 1959 році тут проживало 4,7 тис. чоловік). Палацово-парковий комплекс - в самісінькому центрі поселення, не проминете.
Перші згадки про це поселення, яке до другої половини XVIII cт. називалося Голодьками, зустрічаються в історичних документах другої половини 14 ст. В ті часи село перебувало у власності великих феодалів Острозьких, Заславських, Любомирських, Сангушків та Потоцьких. Протягом XIV-XVII ст. ця місцевість дуже терпіла від спустошливих набігів кримських татар і турків. Так, 1593 року татари пограбували і спалили село.
В 1760-х роках тодiшня власниця села Барбара Сангушко вiддала Голодьки у довготермiнове користування регенту коронної канцелярiї Iгнацiю Мальчевському, який був одружений на її сестрi Антонiнi. Закохане подружжя оселяється в Голодьках. Iгнацiй будує тут палац, а незабаром розпорядився закласти на берегах рiчки Iкопоть парк, який з часом став одним iз найкращих на Волинi. Парк був багатий на екзотичнi дерева, кущi, мав велику колекцiю квiтiв. Шикарну садибу Iгнацiй Мальчевський назвав iменем своєї коханої дружини Антонiни. Ця назва згодом прижилася й до села.