English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Тораки
Тораки на Путильщині.
Тораки на Путильщині.
Архівне фото церкви в Тораках біля Путили.

Карта

 

Найкапарнішу екс-дерев'яну церкву Карпат знайдено! Неподалік Путили лежить крихітне (150 жителів - це максимум) село Тораки. І там при дорозі стоїть таке, таке...

Церква Івана Хрестителя (1877) відлякує золотою, срібною, синьою бляхою, білою вагонкою і іншими дивними, недоречними речами всіх, хто прибуває сюди з вижницького боку (себто всіх, хто не ведмідь і не дикий румунський шпигун-самоучка). А позолочена арка брами! А яскраво-синій дах каплички! Весь несмак недалеких людей сконцентровано в цій точці.

Інтернет услужливо підказує, що колись Тораки славились вишивкарством і килимарством, а зараз тут виготовляють гуцулсьький народний одяг - для сцени.

Народ, подумайте тричі, перш ніж замовляти щось з одягу в людей, котрі перетворили свій храм на ТАКЕ. Краще не треба. З вас сміятися будуть.

 Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник