English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Вислобоки

Карта

Малесеньке село (всього 390 жителів за останнім переписом) в Кам'янка-Бузьському районі, в 10 км на південний захід від Великого Колодно. Дерев'яна тризрубна одноверха церква, яка увійшла до реєстру національного надбання, стоїть біля чергового викруту дороги - не проминете.

Щоб не забути в дорозі назву села, я зав'язала в пам'яті вузлик: ага, це я в джинсах. Так і запам'ятала.

Отже, церква Непорочного зачаття Богородицi. 1762 р. Дуже камерна, домашня, спокійна. На стару не виглядає, навіть охоронної таблички немає - замість неї просто таблиця з назвою храму, і все.

Напис на західній двері повідомляє, що в 1900 р. храм було розширено добудовою бабинця. Нава і бабинець квадратові в плані, однакової ширини.

Дерев'яна двухярусна каркасна дзвіниця, що розташована на південний захід від церкви, теж походить з 1762 р. (за іншими даними, з 1894 р.    

 Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник