English   Контакти   Книги   Новини   RSS   Галерея   Телетайп   Населені пункти   Типи об'єктів   Топ-13   Блог   Guest-Up-Oh?  
Коблево
Коблево - це море.
Коблево - це море.

Відстань до Миколаєва: 70 км, до Одеси – 40 км.

Карта

 

Коблево – це Чорне море і 83 бази відпочинку на його узбережжі. Вся територія від містечка до Рибаковки — суцільна рекреаційна зона, найбільша в Миколаївській області, курорт, який здатний одночасно прийняти до 17 000 відпочиваючих. Ніяких заводів, офісів, навіть приватних будинків — лише пляжі, водні атракціони, кафе, магазини — і бази. Проте є справжній сосновий ліс, де так добре прогулятися в літню спеку.

 

Навіть автомобілів ви тут не побачите: їх рух на території курорту під забороною. Так що залізного коня доведеться залишити на одній з чисельних стоянок. Відпочинок тут можна знайти на будь-який смак і гаманець. Хочете – засмагайте і плавайте, хочете – відвідайте луна-парк, хочете – займайтеся спортом на тенісних кортах і футбольних майданчиках, хочете — приєднуйтеся до екскурсій в Одесу чи Асканія-Нову. Хочете оздоровитися? І це можливо: гирло Тілігульського лиману дарує лікувальні грязі, які за своїми якостями перевершують відомі куяльницькі.

Щороку в селищі проводиться фестиваль відпочинку «Кобле-во!». А вже зовсім скоро тут з’явиться перший в Україні штучний острів (площею в 1000 кв. м) з пристанями для яхт і човнів. Хоча є в Коблево і справжній острів: Березань. Колись він називався Буян, і саме на ньому археологи знайшли не лише чимало давньогрецьких амфор, а й камінь, розписаний скандинавськими рунами – колись тут робили зупинку човни вікінгів.

 

Ну і всі, звичайно, чули про чудові вина виноробного підприємства «Коблево». Воно розташовано на території старовинного ландшафтного парку Тілігуло неподалік античної Ольвії. І найкраще коблівські вина смакують літнім вечором на березі Чорного моря.Замки і храми України - некомерційний проект, що роками підтримується фактично силами і ентузіазмом однієї людини. Допомогти проекту:
гривневий рахунок 4149 4996 4440 7668, євровий - 5168 7573 7196 8977, payPal - uhaha@ua.fm
Будемо дуже вдячні за будь-яку пожертву.

© All rights reserved.
Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за попередньою узгодженністю
Розробник